Nasza filozofia.

o nas

Marka

Kiedy sami stanęliśmy przed wyborem tego, co znajdzie się w naszej herbacie, dokonaliśmy jedynego, słusznego dla nas. Wysokiej jakości surowce pełne wartości wspierających nasz organizm. Takie surowce znajdziemy tylko tam, gdzie są ludzie pełni pasji,  dokonujący takich samych wyborów, co my. Z dala od upraw przemysłowych.

W BH&T codziennie udowadniamy, że herbata może być kraftowa. To synonim bardzo wysokiej jakości, wyłącznie naturalnych składników, oryginalnych receptur, dbałości o szczegóły – po prostu wyjątkowości. Takie są właśnie cechy blendów, które tworzymy w naszej manufakturze. Dzięki nim słowo „herbata” również nabiera nowego znaczenia.

Nieustannie pamiętamy też, że herbata to przede wszystkim napój zdrowotny. Jej pozytywny wpływ na nasz organizm jest nieoceniony, ale pod warunkiem, że i ona sama jest zdrowa, organiczna i przygotowana w przemyślany sposób. Dlatego nasza kraftowa herbata to ciągłe sięganie po najlepsze dary natury. Takie, które rosną w swoim naturalnym rytmie. Takie, które są organiczne, czyli wolne od chemii stosowanej dla zwiększenia wydajności.

Kontakt z nami

Telefon: 732 958 000, 606 277 514
hello@brownhouseandtea.pl

ul. Wałbrzyska 2/1, 58-100 Świdnica
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Nasz zespół

 • Kasia

  Katarzyna Ogrodzińska

  Brand owner

 • michal

  Michał Skałba

  Brand owner

Aktualizuje…
 • Brak produktów w koszyku.