balance me Ayurveda

balance me Ayurveda

Holistyczna równowaga twojego organizmu

Nasza najnowsza linia produktów pomoże Ci poczuć prawdziwy balans. Zrób szybki test i przekonaj się , który z produktów najlepiej zrównoważy twój organizm.

Co nas wyróżnia?

Tworzymy kraftowe herbaty BIO

Kiedy stanęliśmy przed wyborem tego, co znajdzie się w naszej herbacie, dokonaliśmy jedynego, słusznego dla nas. Wysokiej jakości surowce pełne wartości wspierających nasz organizm.

Prowadzisz firmę?

Nawiąż z nami współpracę hurtową

Jeśli prowadzisz sklep, kawiarnię, restaurację bądź drogerię to na pewno odnajdziemy się w twojej ofercie. A może myślisz o własnej marce? W każdym z tych przypadków możemy ci pomóc.

Stany zapalne warto niwelować, ale również im zapobiegać. Regularne spożywanie zielonej herbaty, samej lub z odpowiednimi dodatkami, na pewno nam w tym pomoże. Zielona herbata zawiera polifenole, które posiadają właściwości przeciwzapalne i wzmacniają naturalne mechanizmy obronne organizmu. Surowce, takie jak: kurkuma, cynamon, imbir, lukrecja oraz rumianek, świetnie radzą sobie ze stanami zapalnymi. Mają również działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze oraz oczyszczające.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.