Pakowanie próżniowe

Pakowanie próżniowe proznia

W BH&T dbamy o herbatę. Jej odpowiednie przechowywanie oraz pakowanie są kluczowe dla zachowania naturalnych wartości. Kontakt z powietrzem, sprzedaż na wagę, metalowe opakowania, otwierane i zamykanie co chwilę – wszystko to sprawia, że tracimy to, co w herbacie najcenniejsze. W BH&T przechowujemy ją szczelnie zapakowaną, w zaciemnionym miejscu, o odpowiedniej temperaturze oraz wilgotności. Rozważamy ją szybko i higienicznie, pakujemy próżniowo w niewielkie, specjalistyczne, biodegradowalne, opakowania.

Pakowanie próżniowe polega na usunięciu powietrza z opakowania i jego szczelnym zamknięciu za pomocą zgrzewu na gorąco. W ten sposób, w opakowaniu utrzymane jest niskie ciśnienie, które hamuje szkodliwe dla herbaty procesy utlenienia.

Setki prób i błędów utwierdziły nas w przekonaniu, że pakowanie oraz opakowanie mają ogromne znaczenie. Większość producentów i dystrybutorów lekceważy ten fakt, zasypując nas informacjami o zdrowotnych właściwościach herbaty, których najczęściej już w niej nie ma.

Zależy nam, aby nasze blendy jak najdłużej zachowały swoją świeżość, smak i wartości zdrowotne. Kolejny krok należy do Ciebie. Po otwarciu blendu przesyp go do naszego głównego opakowania, które nie przepuszcza promieni słonecznych ani zapachów z zewnątrz. Zamknij, uszczelnij, zaciemnij- te trzy kroki wykonają za Ciebie całą pracę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *